Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach powyżej 219 zł
Bezpłatne 30-dniowe zwroty

LOL Surprise Remix Hairflip Tots Laleczka muzyczna 556960

SKU LOL2065
STATUS  W magazynie
56,28 zł 74,92 zł
  • Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach powyżej 219 zł
  • 30 dni na zwrot
  • Estimated delivery: 10-20 business days
Szczegóły Produktu

LOL Surprise Remix Hairflip Tots to muzyczna laleczka niespodzianka. Opakowanie w kształcie głośnika kryje laleczkę-niespodziankę i ponad 15 niespodzianek do odkrycia. Każda laleczka ma unikalne włosy i swój własny styl muzyczny. Mini-płyta z zestawu gra prawdziwą muzykę.

LOL Remix Hairflip!

Każda z lalek LOL Remix Hairflip to zupełnie nowa postać, reprezentująca swój własny styl muzyczny i modowy (Pop, R&B, Hip Hop lub Rock). Rozpakuj interaktywne pudełko i mini płytę, która się w nim znajduje. Umieść ją w "odtwarzaczu" na opakowaniu aby posłuchać piosenki-niespodzianki. Lalki wysyłane są losowo, nie wiadomo jaka znajduje się w opakowaniu.

Stwórz Boomboxa!

W najnowszej serii Remix Hairflips możesz zebrać aż 12 unikalnych laleczek. Gdy połączysz jedno opakowanie LOL Remix Pets i dwa LOL Remix Hairflips, możesz zbudować Boomboxa. Ponadto każda z laleczek Hairflip ma unikalne włosy-niespodziankę. Różnią się między sobą teksturą, kolorem lub uczesaniem. Sprawdź jakie włosy i styl muzyczny będzie miała Twoja laleczka.

Odkryj ponad 15 niespodzianek!

W opakowaniu razem z lalką znajdziesz wiele dodatków i niespodzianek takich jak: naklejka ze słowami piosenki, pudełko i płyta, odtwarzacz, muzyka, spinki do włosów, akcesoria muzyczne, butelka, ubranko, buciki, grzebień, włosy.

Zapowiedź serii LOL Remix

Obejrzyj film zapowiadający najnowszą serię laleczek i zwierzątek LOL Remix.

LOL Surprise

Dowiedz się więcej na temat marki LOL Surprise i zobacz pozostałe produkty.

DOSTAWA I ZWROTY
Darmowa dostawa Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach powyżej 219 zł
Bezpłatne 30-dniowe zwroty Oferujemy bezpłatną wymianę i zwrot w ciągu 30 dni.
Może Ci się spodobać