Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach powyżej 219 zł
Bezpłatne 30-dniowe zwroty

LOL Surprise ! OMG Lights Groovy Babe lalka świecąca Fashion

SKU LOL2113
STATUS  W magazynie
85,92 zł 125,94 zł
  • Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach powyżej 219 zł
  • 30 dni na zwrot
  • Estimated delivery: 10-20 business days
Szczegóły Produktu

Świecące laleczki LOL O.M.G. LIGHTS Surprise. Oh my god! Nowa seria popularnych laleczek z pięknymi akcesoriami, ubrankami oraz prawdziwymi włosami. Odkryj ponad 15 niespodzianek i użyj dołączonego światła UV aby zobaczyć co kryje laleczka Groovy Babe!

L.O.L. Surprise O.M.G. Groovy Babe

Odkryj ponad 15 niespodzianek z laleczką z serii O.M.G.

OMG! Groovy Babe to starsza siostra popularnej lalki L.O.L. Surprise! Beatnik Babe. Każdy zestaw zawiera światło UV. Skieruj je na laleczkę modową OMG, aby odkryć niespodziankę.

Teraz nie tylko świecimy w blasku fleszy, ale również w świetle UV! Nasz styl oraz sposób ubierania się odzwierciedla lata 60. Niespotykane stylizacje oraz szalone fryzury totalnie podkreślają charakter.

Hipnotyzujące spojrzenie, bardzo oryginalny styl oraz tajemniczy charakter. To bardzo skryta laleczka, która idealnie utożsamia się ze stylem lat 60 Groovy. Cała jej stylizacja jest w kolorze białym i czarnym. Groovy Babe uwielbia kawę, kawiarnie to jej drugi dom. Zawsze mówi to co myśli i żyje chwilą. Groovy bardzo też lubi pisać wiersze, zawsze nosi przy sobie swój notes z zapiskami.

Lalka modowa

Groovy Babe jest gotowa na przymiarkę nowych ubranek. Dzięki dołączonemu stojakowi możesz postawić swoją lalkę na półce bez obaw, że się przewróci oraz pokazywać ją innym. Wykorzystaj pudełko do robienia zdjęć swojej laleczce w nowych kreacjach.


OMG Lalki świecące

Seria LOL OMG Lights Dolls składa się z 4 wyjątkowych laleczek modowych do kolekcjonowania - Dazzle, Angles, Groovy Babe, Speedster. Możesz dokupować do nich inne ubranka lub wymieniać je pomiędzy nimi i tworzyć nowe kreacje.

Lol Surprise

Dowiedz się więcej na temat marki Lol Surprise i zobacz pozostałe produkty.

DOSTAWA I ZWROTY
Darmowa dostawa Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach powyżej 219 zł
Bezpłatne 30-dniowe zwroty Oferujemy bezpłatną wymianę i zwrot w ciągu 30 dni.
Może Ci się spodobać