Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach powyżej 219 zł
Bezpłatne 30-dniowe zwroty

LOL Surprise Fuzzy Pets L.O.L. Zwierzątko Niespodzianka 557111 MGA

SKU LOL2089
STATUS  W magazynie
11,82 zł 32,91 zł
  • Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach powyżej 219 zł
  • 30 dni na zwrot
  • Estimated delivery: 10-20 business days
Szczegóły Produktu

Lol Surprise Fuzzy Pets to coś nowego! W tej serii czeka na Nas pełna gromadka zwierzątek pokrytych kolorowym futerkiem oraz mnóstwem gadżetów do zebrania.

L.O.L Surprise Fuzzy Pets

W tej serii znajdziemy różnego rodzaju zwierzątka i ciekawe akcesoria do zebrania. Co wyróżnia Surprise Fuzzy od pozostałych serii? Otóż zamiast laleczki pod kilkoma warstwami tuby ukryte zostało zwierzątko lol. Tak jak w pozostałych seriach, tak i w tej nie wiadomo do końca jakie konkretnie zwierzątko znajdziemy w danym zestawie. Co ciekawsze, zwierzątka pokryte zostały kolorowym, milusim w dotyku futerkiem.

Futrzaste zwierzątka

Te zwierzątka to zupełnie coś nowego, pokryte zostały one kolorowym futerkiem i dzięki niemu nie wiemy jaką postać zwierzątka znajdziemy w danym zestawie. Aby odkryć jego tożsamość wystarczy wykąpać go w wodzie i zmyć futerko. W tej serii do zebrania jest, aż 18 różnych, cudownych pupilków. To prawdziwa gratka dla ich kolekcjonerów. Ponadto, każde zwierzątko posiada ukryte, tajemnicze umiejętności, w tym potrafią na przykład pluć wodą lub zmieniać kolor. Odkryj jakie funkcje posiada akurat Twoje zwierzątko lol!

Tajemnicza tuba – szampon

Tak jak w każdej innej serii lol, tak i w tej tajemnicza tuba zmienia swoją funkcję. Oprócz tego, że może służyć maluszkom jako miejsce do przechowywania zwierzątka i cudownych akcesoriów, posłuży im także jako magiczny szampon, który pomoże zmyć to cudowne, milusie futerko ze zwierzątek. Tuba posiada 7 warstw, pod którymi kolejno ukryte zostały różne akcesoria i na samym końcu Twój kolorowy pupilek!

Zobacz film

Dowiedz się więcej o L.O.L. Fuzzy Pets

Co znajdziemy w zestawie?

Ta seria zabawki lol gwarantuje dużą ilość ciekawych akcesoriów i gadżetów dla Twojego pupilka. W zestawie znajdziemy zatem m.in. tajemniczą wiadomość, lustereczko, buteleczkę, szelki dla zwierzątka, szufelkę, buciki, które ukryte zostały w pojemniczku z piaskiem kinetycznym i na końcu wspaniałego, kolorowego pupilka. Ponadto, zestaw zawiera plakat kolekcjonerski, a także uchwyt do butelki.

Cała zabawa polega na zebraniu wszystkich kolekcjonerskich zwierzątek, których w tej serii jest ich, aż 18! Zestawy wysyłane są losowo, nie ma zatem możliwości wyboru zwierzątka. Podana cena dotyczy jednego zestawu.

DOSTAWA I ZWROTY
Darmowa dostawa Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach powyżej 219 zł
Bezpłatne 30-dniowe zwroty Oferujemy bezpłatną wymianę i zwrot w ciągu 30 dni.
Może Ci się spodobać