Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach powyżej 219 zł
Bezpłatne 30-dniowe zwroty

LOL Surprise fabryka dla laleczek lalek Glitter Factory DIY L.O.L.

SKU LOL2106
STATUS  W magazynie
85,92 zł 125,04 zł
  • Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach powyżej 219 zł
  • 30 dni na zwrot
  • Estimated delivery: 10-20 business days
Szczegóły Produktu

Lol Surprise DIY to kolejna nowość od MGA. Błyszcząca fabryka dla laleczek to miejsce, w którym można stworzyć własną i niepowtarzalną laleczkę.

Błyszcząca fabryka DIY LOL

L.O.L. DIY Surprise Glitter Factory to dająca wiele nowych możliwości błyszcząca fabryka, dzięki której w mgnieniu oka będziemy mogli zmienić laleczki LOL nie do poznania. Fabryka umożliwia przyozdobienie lalki w świecący pyłek i specjalny meszek. Dzięki temu możesz stworzyć wyjątkową i unikatową laleczkę według swojego upodobania. W zestawie znajdziemy, aż 8 pojemniczków, w tym 4 pojemniki z fantastycznymi brokatami w różnych kolorkach oraz 4 pojemniki ze specjalnym meszkiem. Dzięki magicznej kuli możesz przemieniać nie tylko lalki LOL, ale także zwierzątka i akcesoria.

Jak działa ta magiczna fabryka?

Aby sprawdzić jej wspaniałe możliwości, należy umieścić laleczkę LOL w załączonej do zestawu specjalnej kuli. Następnie na laleczkę nakładamy klej i bezpośrednio do kuli wsypujemy meszek lub brokat w wybranym kolorze. Gdy te wszystkie czynności zostaną wykonane nie pozostaje nam nic innego jak zamknąć szczelnie kulę i zacząć nią obracać. Dzięki temu, Twoja laleczka zostanie pokryta brokatem lub meszkiem i zmieni się nie do poznania!
Co w przypadku kiedy design Twojej laleczki Ci się znudzi? Wystarczy wtedy przemyć lalkę pod ciepłą wodą i kolorowy brokat oraz meszek znikną, a Ty będziesz mógł rozpocząć zabawę od nowa.

Zobacz film

Dowiedz się więcej o błyszczącej fabryce L.O.L. GLITTER FACTORY

Co znajdziemy w zestawie?

Najważniejszym elementem zestawu jest oczywiście ekskluzywna laleczka InstaGold, której nie znajdziemy w żadnej innej ofercie. Ponadto, do zestawu dołączono m.in. stand do ustawiania laleczek, magiczną kulę, pędzelki i pojemniczki z klejem, brokatem oraz meszkiem.

DOSTAWA I ZWROTY
Darmowa dostawa Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach powyżej 219 zł
Bezpłatne 30-dniowe zwroty Oferujemy bezpłatną wymianę i zwrot w ciągu 30 dni.
Może Ci się spodobać