Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach powyżej 219 zł
Bezpłatne 30-dniowe zwroty

LOL Pets Eye Spy L.O.L. Zwierzątka w Kuli 7 Warstw MGA

SKU LOL2040
STATUS  W magazynie
19,23 zł 38,00 zł
  • Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach powyżej 219 zł
  • 30 dni na zwrot
  • Estimated delivery: 10-20 business days
Szczegóły Produktu

Fantastyczne i kolorowe zwierzątka lol pets eye spy zamknięto w kuli. Do zebrania jest, aż 35 różnych zwierzątek z mnóstwem fantastycznych akcesoriów!

LOL Pets Eye Spy zwierzątko

Lol Pets w nowej, zaskakującej odsłonie! Ukryte zostały w magicznej kuli, pod kilkoma warstwami, gdzie kryją się ciekawe podpowiedzi którego zwierzaczka z serii znajdziemy w danym zestawie. Ten cudowny pupilek czeka na Ciebie! Gdy już do niego dotrzesz wspólnie możecie pobawić się w szpiega, a pupilek bardzo to lubi! Załączona w zestawie lupka szpiegowska ułatwi Wam tą szaleńczą zabawę. Ponadto, zwierzątko lol posiada inne ciekawe funkcje, odkryjesz je zanurzając zwierzaka w zimnej wodzie. Sprawdź co się stanie!

Co znajdziemy w zestawie?

W tej serii dla małych odkrywców przygotowano specjalny sposób rozpakowywania akcesoriów. Tym razem otwieranie zestawu będzie wyglądać zupełnie inaczej! Otóż niespodzianki ukryte zostały w malutkiej kuwetce z piaskiem kinetycznym, a żeby je odkopać będziemy musieli użyć specjalnej szufeleczki. Dodatkowo oprócz lol pet eye spy w zestawie znajdziemy tajną naklejkę informacyjną, kartę do kolekcjonowania naklejek, butelkę na wodę oraz inne ciekawe akcesoria.

Do zebrania jest, aż 35 różnych zwierzątek! Zdobądź je wszystkie!

Nie wiemy jakie konkretnie zwierzątko znajdzie się w danym zestawie, w związku z tym nie ma możliwości wyboru wzoru! Wysyłka odbywa się losowo. Podana cena dotyczy jednego zestawu.

DOSTAWA I ZWROTY
Darmowa dostawa Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach powyżej 219 zł
Bezpłatne 30-dniowe zwroty Oferujemy bezpłatną wymianę i zwrot w ciągu 30 dni.
Może Ci się spodobać