Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach powyżej 219 zł
Bezpłatne 30-dniowe zwroty

LOL Lights Glitter laleczka świecąca w kuli Surprise

SKU LOL2084
STATUS  W magazynie
37,75 zł 58,92 zł
  • Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach powyżej 219 zł
  • 30 dni na zwrot
  • Estimated delivery: 10-20 business days
Szczegóły Produktu

Lalka LOL Surprise Lights Glitter w kuli. Odpakuj aż 8 niespodzianek i śliczną, błyszczącą laleczkę. Zaświeć na nią dołączonym światłem UV i sprawdź co na sobie kryje. Zbierz wszystkie 12 laleczek z serii, każda z nich jest zupełnie nowa i unikalna!

Świecąca laleczka z brokatem

Każda z laleczek LOL Surprise Lights Glitter ma swoją wyjątkową stylizację i charakter. Światła, kamera, akcja! Brokatowe detale dodają im jeszcze więcej blasku, laleczki LOL będą błyszczały na parkiecie.. Skieruj na laleczkę dołączone do zestawu światełko UV, a odkryjesz dodatkową niespodziankę. Rozpakuj kulę i sprawdź, na którą lalkę trafisz (wysyłane losowo).

Odkryj 8 niespodzianek!

Każda kula kryje w sobie ponad 8 niespodzianek, w tym sekretną wiadomość, butelkę, światełko UV, akcesoria modowe, ubranko, buciki i laleczkę. "Nakarm" lub zanurz lalkę w wodzie, a odkryjesz specjalną wodną niespodziankę (lalka zmienia kolor).

Seria LOL Lights

Zbierz wszystkie 12 laleczek z serii LOL Lights Glitter, a także zwierzątka Lights Pets i lalki modowe OMG z serii Lights - Groovy, Dazzle, Speedster. Wszystkie produkty dostępne są w naszym sklepie. Sprawdź czy trafisz na rzadko spotykaną laleczkę Drip-Drop z unikalnym wzorkiem, który różni się pomiędzy każdą laleczką.

Zobacz prezentację lalek Lights Glitter

Sprawdź czym zaskoczy Cię najnowsza seria LOL.

LOL Surprise

Dowiedz się więcej na temat marki LOL Surprise i zobacz pozostałe produkty.

DOSTAWA I ZWROTY
Darmowa dostawa Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach powyżej 219 zł
Bezpłatne 30-dniowe zwroty Oferujemy bezpłatną wymianę i zwrot w ciągu 30 dni.
Może Ci się spodobać