Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach powyżej 219 zł
Bezpłatne 30-dniowe zwroty

LOL BUBBLY Laleczka i Zwierzątko Surprise! Różowa Walizka

SKU LOL2029
STATUS  W magazynie
67,39 zł 85,83 zł
  • Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach powyżej 219 zł
  • 30 dni na zwrot
  • Estimated delivery: 10-20 business days
Szczegóły Produktu

Seria laleczek L.O.L Surprise Bubbly to wyjątkowa i limitowana edycja zabawek LOL od firmy MGA. Lalki i zwierzątka ukryte zostały w kolorowych walizkach z różnymi akcesoriami do zabawy.

L.O.L. Surprise Bubbly Laleczka i Zwierzątko

Firma MGA wypuściła na rynek kolejną, kolekcjonerską serię laleczek. Tym razem na małych odkrywców czeka walizka z niespodzianką w środku! Co znajdziemy w tej magicznej i kolorowej walizce? Tego oczywiście do końca nikt nie wie, możemy jedynie zdradzić że na małego odkrywcę czeka wspaniała lalka LOL ze zwierzątkiem i 6 wspaniałych akcesoriów do zabawy. W walizce ukrytych zostało 6 małych, plastikowych kul wypełnionych ciastoliną/piaskiem kinetycznym i to właśnie w nich znajdziemy tajemnicze i ciekawe akcesoria.

Magiczne serduszko i kolorowe kule

W tej różowej walizce znajdziemy laleczkę oraz zwierzątko LOL wraz z 6 wspaniałymi akcesoriami. Zabawki schowane są 6 małych kulach wypełnionych kinetycznym piaskiem. Aby odkryć jakie dokładnie akcesoria zostały dołączone do zestawu, wystarczy przeszukać piasek. Mamy już akcesoria i gadżety do zabawy, ale gdzie w takim razie ukryta została laleczka i zwierzątko?


Otóż, pomiędzy kulami znajduje się duże, kolorowe serce które wykonane zostało z musującego materiału. To właśnie w tym magicznym serduszku ukryta została limitowa laleczka LOL wraz ze zwierzaczkiem. Wystarczy włożyć je do wody i gotowe! Laleczka i zwierzaczek czekają na Ciebie!
Tak jak w pozostałych seriach, tak i w Surprise Bubbly wspaniała zabawa gwarantowana!

Zobacz film

Dowiedz się więcej o L.O.L. Surpise BUBBLY

Co znajdziesz w zestawie?

W zestawie otrzymujesz musujące, kolorowe serduszko i w nim schowaną laleczkę oraz zwierzątko. Ponadto, w 6 plastikowych kulach ukrytych zostało, aż 6 różnych i ciekawych akcesoriów do zabawy.

Musujące kule nie są przeznaczone do kąpieli.
Zestaw sprzedawany w kolorze różowym.

SPRAWDŹ LOL SURPRISE BUBBLY TAKŻE W POMARAŃCZOWEJ WALIZCE!

DOSTAWA I ZWROTY
Darmowa dostawa Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach powyżej 219 zł
Bezpłatne 30-dniowe zwroty Oferujemy bezpłatną wymianę i zwrot w ciągu 30 dni.
Może Ci się spodobać