Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach powyżej 219 zł
Bezpłatne 30-dniowe zwroty

Kalendarz Adwentowy LOL Surprise 2020 OOTD z laleczką 567158

SKU LOL2075
STATUS  W magazynie
85,92 zł 125,04 zł
  • Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach powyżej 219 zł
  • 30 dni na zwrot
  • Estimated delivery: 10-20 business days
Szczegóły Produktu

LOL Kalendarz Adwentowy OOTD 567158 z limitowanej edycji. Odkryj ponad 25 niespodzianek takich jak ubranka, buciki, butelka, akcesoria! W zestawie znajduje się także laleczka LOL Surprise. Mieszaj różne ubranka i akcesoria, aby stworzyć unikalne stylizacje.

LOL Surprise Ubranko dnia!

Odkryj ponad 25 unikalnych niespodzianek otwierając kalendarz adwentowy LOL Surprise. Oczekiwanie na święta rośnie coraz bardziej. Odpakowuj codziennie jedną niespodziankę odliczając dni do świąt lub rozpakuj je wszystkie na raz. W zestawie znajduje się także laleczka LOL.

Twórz nowe stylizacje

Rozpakowanie to tylko część zabawy z tym kalendarzem adwentowym. Po rozpakowaniu nadchodzi to co przyjemne - czyli przymierzanie ubranek na laleczkach LOL i tworzenie swoich własnych unikalnych stylizacji.

Zawartość zestawu

Walizka lol w swoim wnętrzu zawiera mnóstwo tajemniczych okienek. Zapytacie dlaczego tajemniczych? Bowiem to właśnie w tych okienkach ukryte zostały fantastyczne ubranka dla lalki (14), buciki (4), butelka, akcesoria (5), naklejka. Zasada odkrywania okienek jest taka sama jak w tradycyjnym kalendarzu adwentowym – odkrywamy jedno okienko, na każdy jeden dzień przed świętami. Czy uda Ci się wstrzymać z odpakowaniem tego uroczego kalendarza aż do świąt?

LOL Surprise

Dowiedz się więcej na temat marki LOL Surprise i zobacz pozostałe produkty.

DOSTAWA I ZWROTY
Darmowa dostawa Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach powyżej 219 zł
Bezpłatne 30-dniowe zwroty Oferujemy bezpłatną wymianę i zwrot w ciągu 30 dni.
Może Ci się spodobać